Lexan™ Thermoclear™ SunXP

Lexan™ Thermoclear™ SunXPČo to je LexanTM ThermoclearTM SunXP?

polykarbonátové platne veľmi vysokej kvality s komorovou štruktúrou určené na zasklievanie s predĺženou záručnou dobou, vhodné pre večšie projekty.

Objednávacie množstvo nad 3000 kg!

Použitie:
Čo to je LexanTM ThermoclearTM SunXP spájajú v sebe veľmi kvalitnú ochranu proti slnečnému žiareniu a zároveň vynikajúce vlastnosti štandardných komôrkových platní. Sú určené na zasklievanie prístreškov, deliacich stien, svetlíkov a stien v náročnom klimatickom prostredí, s uplatnením špičkových vlastností pre dlhodobé investície (napr. prekrytia štadiónov, skleníkov...).

  • Veľmi dlhá odolnosť proti poveternostným vplyvom – 15 ročná záruka
  • Pravouhlá a X-štruktúra komôr
  • Obojstranná povrchová UV ochrana
  • Excelentná svetelná priepustnosť
  • Veľmi dobrá tepelnoizolačná schopnosť (U - hodnota = 3,5 až 1,4 W/m2.K)
  • Vysoká nárazová odolnosť (-40 až +120°C)
  • Možnosť ohýbania za studena do oblúka
  • Nízka hmotnosť, dobrá manipulácia

Odolnosť proti poveternostným vplyvom
Ako materiál určený na zastrešenie sú platne LexanTM ThermoclearTM SunXP vystavené extrémnemu počasiu, búrkam, vetru, sneženiu a ľadovcu. Aj za týchto podmienok sú platne prakticky nerozbitné a prispôsobia sa neskorším teplotným zmenám bez známok rozbitia alebo deformácií ( vydutie, skrivenie ).

Obojstranná UV ochrana
Platne LexanTM ThermoclearTM SunXP sú opatrené obojstrannou ochrannou vrstvou, ktorá chráni platne pred ultrafialovým žiarením a tak zabraňuje znehodnoteniu materiálu, ktoré spôsobuje slnečné UV žiarenie. Obojstranná UV – ochrana má výhodu pri zasklení stien a prístreškov v exteriéri v prípade, že sú obidve strany platne vystavené slnečnému žiareniu. Okrem toho odstraňuje riziko nesprávnej montáže otočením a pri rezaní platní napríklad na trojuholníky minimalizuje prípadný odpad, keďže je možné obrátiť platne.

Záruka
Na platne LexanTM ThermoclearTM SunXP poskytuje výrobca Sabic Innovative Plastics limitovanú päťnásťročnú (15) záruku. Pri správnej manipulácii, montáži a ošetrovaní platní sa záruka vzťahuje na optické a fyzikálne vlastnosti. Platne si dlhodobo zachovajú pevnosť, farebnosť, vysokú priepustnosť svetla a odolnosť proti počasiu. Podrobné informácie žiadajte od dodávateľa.


Podrobnejšie technické informácie na stiahnutie | viac informácií >>

Slovenská republika

TERCOPLAST, s.r.o.
Zátišie 1
831 03 Bratislava
Slovenská republika
www.tercoplast.sk

Lexan-polykarbonátové platne
e-mail: lexan@terco.sk
Mobil: +421 903 906 385
Mobil: +421 905 204 821
Telefón: +421 2 444 543 61
Fax: +421 2 444 543 85
Lexan-polykarbonátové platne

E-SHOP
predaj LexanTM
a príslušenstvo
www.lexan.sk


Lexan-polykarbonátové platne

Česká republika

TERCOPLAST s.r.o.
č.p. 147
763 15 Hrobice 
Česká republika
www.tercoplast.cz