LEXANTM ELEKTROIZOLAČNÉ FÓLIE


Táto skupina transparentných fólií poskytuje zvýšenú odolnosť proti ohňu, môžeme ju použiť hlavne v elektrotechnickom priemysle a v signalizačnej technike.
LEXAN TM , VALOX TM  a ULTEM TM  poskytujú cenovo efektívne riešenie, od jednoduchých plošných izolantov po vysoko komplexné, trojrozmerné EMI / RFI ochrany (tienenie). Všetky typy sú ľahko spracovateľné oceľovými matricami a tvrdými nástrojmi a môžu byť tepelne alebo za studena tvarované do požadovaného tvaru. Miera kontroly cez blanu je výborná, zaručujúca uniformitu strihov, alebo záhybov a prevenciu proti riziku poškodenia z dôvodu rôznej hrúbky fólie. Všetky fólie sa dajú čisto strihať, hrana je ostrá.

LEXANTM FR60, FR63, FR65, FR66 ELEKTROIZOLAČNÍ FÓLIE


Táto skupina fólií poskytuje zvýšenú odolnosť proti ohňu, môžeme ju použiť hlavne v elektrotechnickom priemysle a v signalizačnej technike.

LEXANTM FR700 ELEKTROIZOLAČNÍ FÓLIE


Nepriesvitná čierna fólia LexanTM FR je polykarbonátový materiál so zníženou horľavosťou, textúrou povrchu a osobitými vlastnosťami. Je veľmi odolný voči prederaveniu a túto vlastnosť si udržuje aj pri medzných teplotách. Vysoká odolnosť voči prederaveniu, výborné dielektrické vlastnosti, nízka horľavosť (UL94 V-0) tomuto materiálu predurčuje aplikáciu pre izolačné bariéry, vrátane izolácie na zariadeniach pre vysokonapäťové dodávky elektrickej energie, pre plošné plošné stroje a monitory. Funguje tiež ako výborný nosič pre EMI / RFI ochrany na báze fólií.

VALOX FR1 ELEKTROIZOLAČNÍ FÓLIE


Valox FR1 - fólia je z materiálu polybutyléntereftalát s retardérom horenia, ktorý má dobrú odolnosť voči teplote a chemikáliám a výborné dielektrické vlastnosti. Tieto vlastnosti mu dávajú možnosť širokého uplatnenia v elektronike, ako napr. izolácia diskových riadiacich jednotiek a izolačné bariéry rôznych strojov. Vďaka nízkej absorpcii vlhkosti a vysokej chemickej odolnosti je vhodný na laminované EMI / RFI ochrany.

ULTEM 1000 ELEKTROIZOLAČNÍ FÓLIE


Fólia Ultem sa vyrába z Ultem polyéterimidovej živice (PEI). Patrí k najlepším predstaviteľom fólií so zvýšenou odolnosťou voči teplotám a chemikáliám. Kombinácia vysokej tepelnej odolnosti triedy H, nízkej absorpcii vlhkosti a výborných dielektrických vlastností robí fóliu Ultem najžiadanejším materiálom pre aplikácie vyžadujúce izoláciu pri vysokom napätí, pre vysokoteplotné PSA pásky, vymedzovacie pásky a podložky pre motory a transformátorové obaly.

VYUŽITÍ V PRAXI


Štítky

Ochrannné bariéry

Izolant

Nezáväzný dopyt

Kontakt

Zátišie 1, 831 03 Bratislava
Slovenská republika

+421 2 444 543 61
+421 903 906 385
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.